Teknoloji
2.Suatanlee Seo Yarışması Saç Ekimi Teknoloji Merkezleri

2.Suatanlee Seo Yarışması Saç Ekimi Teknoloji Merkezleri Adını verdikleri yeni bir yarışma başlamış bende sitenin gücünü test etmek için bu konu hakkında bişeyler karalıyorum işte.

Tumblrciler siz görmezden gelin bunu :))  2.Suatanlee Seo Yarışması Saç Ekimi Teknoloji Merkezleri adlı yarışmada bold yazılardaki kelimeler kullanılarak  Google da arama yapılmaktadır. Elli ile yüz arası sitenin katıldığı bu yarışmada nasıl sıralama olacağı site sahipleri tarafından merakla beklenmektedir.

Eğer saç ekimi yaptırmak için bir yerler arıyorsanız yada bilgi edinmek istiyorsanız bu link tam size göredir.

Saç ekimi yaptırmadan önce neler yapmalıyım diye bir araştırma içine girdiyseniz, mutlaka daha önce saç ekimi yaptırmış bir arkadaşınızdan mutlaka bilgi almalısınız, tecrübeli bir kişi olarak size yol gösterebilir.

Eğer Ankarada yaşıyorsanız merak etmeyin sizede çok yakın bir saç ekimi merkezi var. Aslında en iyisi doğal saçlarınızın olmasıdır ama ne yaparsın insanın elinde değil saçlar gittiği zaman geri gelmiyor. Herkese bol saçlı günler dileklerimle.

Üç Adımda Başarılı Saç Ekimi

1. En iyi saç ekimi prosedürü hakkında bilgi edinin. Saç ekimi doğru yöntemler kullanılarak yapılırsa doğal bir görünüm sağlar.

2. Saç ekiminin nasıl yapıldığına dair doktorlardan ve deneyimli hastalardan bilgi    edinin, internet forumlarında felan araştırmalar yapın.

3. Saç ekimi konusunda tecrübeli ve başarılı hekimleri araştırıp bulun. Çünkü bu yeni saçınız bir ömür boyu sizinle olacağı için tecrübeli hekim seçmek çok önemlidir.

Şimdi ben gidip şu 2.Suatanlee Seo Yarışması Saç Ekimi Teknoloji Merkezleri yarışmacılarına bir göz atayım.

Güncelleme: Saç Ekimi Planı Kişiye Göre Yapılır.

Her insanın saç dökülme nedeni kişisel olduğu için saç ekimi planıda kişiye göre yapılır. Günümüzde gelişmiş teknoloji ile donatılmiş saç ekimi merkezleri mevcuttur. Bu merkezlerde bulunan uzman cerrahlar teknolojininde yardımıyla saçın dökülme sebebinden başlayarak kişiye özel bir saç ekimi planı yapmaktadırlar. Bu plan yapılırken kişinin arzusu ve bütçeside kısmen etkili olur.

Saç Dökülmesi Hakkında…

Saçlarımız bizim için bir semböldür adete, onlar canlılığını kaybedip hatta dökülmeye başlayınca içimiz cızz eder. Bu yazıda saç dökülmesi hakkında ipuçları bulacaksınız.

1. Eğer saçlarınız dökülmeye başlamışsa

Bazı insanlar için bir kimliktir saçları, saçlar dökülmüşse kendini eksik hisseder, ama bu sadece fiziken öyle, normalde çok yakınlarınız için saçınızın pek önemi yoktur, siz yine sizsiniz.

2. Araştırma ve Tedavi

Saç kaybetme sürecini yavaşlatmak için çeşitli seçenekler vardır. Ayrıca saç ekimi ve kaybı önleyecek bir çok teknoloji ile donatımış merkezler vardır. Saç kaybınızın nedenin bulmak ve koruma yöntemlerini öğrenmek için lütfen doktorunuza müracat ediniz.

3. Saç Kesimi

Berberinize saç dökülmesini bildirerek ona göre bir kesim yapmasını isteyiniz.

Saç dökülmesi ve saç ekimi   4. Baş ve Saç Aksesuarları deneyin

 Yaklaşan kellik sizi rahatsız ediyorsa sitilinize uygun  bir şapka kullanmayı deneyebilirsiniz. Bayanlar için peruk gibi alternatiflerde var.

  5. Saç Şekillendirme Ürünleri Kullanabilirsiniz

 Piyasada çeşitli saç bakım ürünleri vardır, bu ürünlerden kullanabilirsiniz. Saç dökülmesini daha belirgin hale getiren, saç inceltici ürünlerden kesinlikle uzak durun. Bu aşamada hangi ürünü kalanacağınız uzmanklı gerektiren bir durumdur. Bu konuda bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

6. Kaçınılmaz Son Kelliği Kabul edin

Saç kaybı durdurulamaz bir süreçtir. Bu aşamada ye kelliği kabul edeceksiniz yada bir kez saç ekimi yaptırmak yada sizi tanımlayan saç aksesuarlarıyla yaşamaya devam etmekten başka şans yoktur. Ve unutmayın sizi seven insanlar saçınız döküldü diye sizi sevmeye devam etmekten vazgeçmezler. Önemli olan kişiliğinize duyulan saygıdır.

Not: Bu yazı için alıntılar yaptığım, bu konularda uzman mesleğini İsveç’te devam ettiren Dr.Demir İLTER'e teşekkür ederim. Ayrıca Deneyimli bir webmaster olarak Demir beyin SEO'suna hayran kaldığımı belirtmek isterim.

Ve Bir Saç Ekimi Videosu 

Not herkes reklam peşinde olduğu için yabancı bir video koymak zorunda kaldım görüntülerden fikriniz olur

2.Suatanlee Seni Bir Yakalarsam…

2.Suatanlee sanırım çocukken birilerinin üzerine su atıyordu ilk aklıma gelen bu, bbir ihtimal daha var tabi muhtemelen arkadaşın adı Suat nicki enteresan yapmak için Bruce Lee’den esinlenerek yanına lee ekini eklemiş olmuş 2.suatanlee :))

Ama benim asıl derdim başka tabi bu 2.suatanlee nickli arkadaş 2.Suatanlee Seo Yarışması Saç Ekimi Teknoloji Merkezleri adını verdiği bir SEO yarışması düzenleyerek bizlere Teknolojik işkence uygulamaktadır :D İşte ben buna çok kızdım bu 2.suatanlee'yi bir yakalarsam önce saçlarını bir güzel yolup sonra SEO hizmeti verdiği Saç Ekimi Teknoloji Merkezleri'ne götürüp ona bir güzel saç ekimi yaptıracağım. Vay be ne fantazi … :))) şaka tabiki.

Ayrıca 2.Suatanlee Seo Yarışması Saç Ekimi Teknoloji Merkezleri yarışmasına katılan bir arkadaşımız bu sitemiz için birinci sıradaki siteyi bir türlü geçemiyorum, iki türlü avantajlı birincisi tumblr kullanıyor, ikincisi teknoloji bloğu gibi bişeyler demiş (şimdi 1. sırada değiliz)

Yanılıyorsun sevgili arkadaşım öncelikle http://trteknoloji.tumblr.com/ yarışma başladığı gün sadece bir haftalıktı. İkincisi subdomain her zaman arama motorlarında üvey evlat muamelesi görür. Zaten senin dediğin gibi olsaydı kimse sıralamadı bu bloğun yanına yaklaşamazdı.

Velhasıl yeni bir domainle bugünden itibaren giriyorum olaya (16 Nisan) işte o site kısa zamanda yanına gelmeyi düşünüyorum bakalım nasıl olur : http://meandeangreen.com/post/4637641733/2-suatanlee-seo-yarismasi-sac-ekimi-teknoloji-merkezleri

Bu yazıyı okuyan 3. kişilere önemli not: Bu yazı saç ekimi hakkında gerçek bilgiler vermesinin yanısıra, gerçek amacı bir yarışma yazısı olduğu için gereksiz uzatmalarda yapabiliyoruz.

Şimdide yeni bir yarışma:

http://tatilyer.com/post/5572213196/kendinizievinizdehissetmeyeceksinizsahinnparadiseseoyari
http://meandeangreen.com/post/5535929161/kendinizievinizdehissetmeyeceksinizsahinnparadiseseoyari

  1. trteknoloji bunu gönderdi
Blog yorumları Disqus kaynaklıdır