Teknoloji
zenginturk.com

zenginturk.com ve en zengin türklerHer Türk zengin olma hayaliyle yaşar. İşte bu hayellerimize bir nebze ışık tutacak olan bir site zenginturk.com şaka bir yana sitemiz bir arkadaşlık sitesidir. zenginturk.com hani şimdilerde o kadar revaçta olmasa bile eskiden bul bir zengin koca yırt hayattan durumları vardı. Sitenin adı da oradan esinlenmiş olsa gerek. Yine bir yarışma yazısıdır, Devamı az sonra….

Biraz daha sallayalım :)) Türklerin zengin olma hayelleri çok eskilere dayandığı için, ayrıca sevgiliye çok düşkün olan biz Türklerin algılaması düşünülerek seçilmiş güzel bir arkadaşlık sitesi ismidir zenginturk.com.

Siteye zenginturk.com adresinden ulaşıp arkadaş, partner, sevgili arayarak zengin olanlarını :D seçip bulabilirsiniz. Haydi bol şanlar, sevdim bu yazıyı aklıma geldikçe bişeyler yazarım.

zenginturk.com yarışmasında ilk raund yarın bitiyor bu yarışmada tembelliğimiz tutmuş olup fazla bir çalışma yapılmadı sadece benim yerime sağolsun pligg çalıştı.

Bu arada bu yarışmanın oluşmasına sebep olan sitenin çalışma şeklini öğrenince bu blogda yazmış olduğum Aras Kargo şikayet konusundan o siteye verdiğim linki sildim. Bu son cümle biraz şifreli gibi oldu ama anlayan anladı zaten.

Anaa bizim zenginturk.com sitesinin birde kardeşi varmış aha bu http://eksi21.com iyi bir siteye benziyor
Eskiden daha güzeldi sanki arkadaşlık siteleri şimdikinden çok daha fazla revaçtaydı, dünyada her şeyin değiştiği gibi internette değişiyor.

Yine yeniden Telemarketingürünleritürkiyesatışlideritvshopsanalmağazacılık ve bir tane daha Telemarketingürünleritürkiyesatışlideritvshopsanalmağazacılık  zengin Türkler alışveriş de yapar değilmi

  1. trteknoloji bunu gönderdi
Blog yorumları Disqus kaynaklıdır